Kansainväliset kokemukset

Olemme onnistuneesti toteuttaneet korkeatasoisia hankkeita Euroopassa, Aasiassa ja Yhdysvalloissa.

10 vuotta jatkuvaa kehitystä

Meidän yrityksen kokenut ja hyvin toimiva tiimi on tarjonnut risteilyaluksille sisätilaratkaisujen asennuspalveluita jo runsaan kymmenen vuoden ajan.

Joustavat ratkaisut

Pystymme 70 korkeatasoisen asiantuntijan avulla tarjoamaan asiakkaillemme parhaita ratkaisuja.

Palvelut

Koristeet

Sähkötyöt

Mattojen asennus

Tapetointi

Puutyöt

Vinyylin asennus

Varusteiden asennus

Muuraustyöt

Putkityöt

Kattorakenteet

Kehysten hitsaus

Kalusteiden asennus

Tarkastajat

Väliseinät

Meidän tiimi

Rome-Kiier-150px OPT

Rome Kiier

Toimitusjohtaja

+372 56987447
rome@baunet.ee

Karel-Dolgovski-150px OPT

Karel Dolgovski

Toimitusjohtaja

+372 56994155
karel@baunet.ee

Tanel-Heinsalu-150px OPT

Tanel Heinsalu

Rahoituspäällikkö

+372 58056566
tanel@baunet.ee

K_C3_BClli-Lumi-Baunet OPT

Külli Lumi

Kirjanpitäjä

+372 5094905
külli@baunet.ee

Anne-Maria-Prants-150px OPT

Anne-Maria Prants

Johdon assistentti

anne-maria@baunet.ee

Ivar-Pirma-150px OPT

Ivar Pirma

Myynti- ja pr-päällikkö

ivar@baunet.ee

Siim Järveots

Työnjohtaja

siim@baunet.ee

Marko-Rattassepp-150px OPT

Marko Rattassepp

Työnjohtaja

marko@baunet.ee

Aadu-Kaal 150px OPT

Aadu Kaal

Työnjohtaja

aadu@baunet.ee

Meidän hankkeet

  • Sisustusratkaisujen toteuttaminen ja viimeistely julkisissa tiloissa: baarit ja wc-tilat, eristeiden asennus, ilmastointi- ja putkityöt
    • Aida Perla risteilyalus

    • Aida Perla risteilyalus (05.2016 – 11.12.2016), eristetöiden valvonta

    • Aida Perla risteilyalus (08.2016 – 22.04.2017), Armaflex- ja eristetyöt

  • Miehistön hyttien ja oleskelutilojen sisustuksen toteutus (tapetointi, maalaus, muuraus)
    • Aida Prima risteilyalus

    • AZAMARA Quest (27.03-15.04.2016 & 02.11 – 11.11.2016)

    • AZAMARA Journey (29.11 – 19.12.2016)

    • Vigo Ocean Diamond (04.2016 – 05.2016)

    • Tallink Silja Europa (12.11 – 12.12.2016 & kansi 2 19.01 – 13.02.2017)

    • Norwegian Joy – Kattorakenteiden asennus ja tapetointi (19.03.2017- 26.04.2017)

    • Turku Shipyard Mein Schiff 6 (Finland) – Maalaus (03.2017 – 10.05.2017)

  • Portaiden ja sisustuselementtien rakentaminen julkisiin tiloihin: metallirakenteiden asentaminen, runkorakenteet, asennustyöt hyteissä
    • Aida Prima risteilyalus

    • Fennica jäänmurtaja

  • Portaiden rakentaminen
    • Aida Prima risteilyalus

  • Asennustyöt hyteissä sekä katto- ja seinärakenteiden asennustyöt käytävätiloissa
    • Aida Prima risteilyalus

Loading map ...

Ota yhteyttä

Baunet Marine on tunnettu ja arvostettu risteilyalusten sisustusratkaisujen toteutuspalveluiden tarjoaja. Yrityksen toimipaikka on Virossa, mutta toiminta maailmanlaajuista.
Jos toimintamme kiinnostaa, ota yhteyttä.

Rome Kiier

Toimitusjohtaja

+372 56987447
rome@baunet.ee

Karel Dolgovski

Toimitusjohtaja

+372 56994155
karel@baunet.ee